психолог Борис Лазоренко

Борис Лазоренко

Кандидат наук, психолог, мануальный терапевт, тренер, мастер по проведению семейных расстановок.

Досвід роботи:

2004 — Міністерство у справах сім‘ї, дітей та молоді України. Державний інститут проблем сім‘ї та молоді. Курси підвищення кваліфікації працівників галузі. Проведення спецкурсу та тренінгів з вирішення психологічних проблем ділового спілкування. Викладач, тренер.
2004 — Представництво ООН в Україні. Психологічний тренінг для співробітників на тему „Гендерно-чутлива атмосфера на робочому місці і в діловій комунікації”. Психолог, тренер.
2003-2004 — Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД, ВГО “Мережа людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом,” ВБО “Час життя плюс” Участь в реалізації проектів позалікарняної допомоги людям, що живуть з ВІЛ/СНІД. Психолог, тренер.
2003 — Київський міський центр соціальних служб для молоді. Керівник-психолог Центру соціально-психологічної допомоги родині.
2002 — Спільний проект Інституту вищої освіти АПН України та UNDP в Україні “Інновація та оновлення освіти для покращення добробуту”.
Експерт, експертно-аналітичне супроводження.
2001 — Спільний проект МОН України та UNAIDS в Україні. “Сприяння просвітницькій роботі “рівний рівному” серед молоді України щодо здорового способу життя”. Експерт, член експертної комісії АПН України з оцінки виконання проекту.
2002 — Вибори народних депутатів Київської міської Ради. Психологічне супроводження виборної кампанії кандидата у депутати, Проведення тренінгів з членами команди.
2001 — Всеукраїнський кадровий конкурс блоку ліберальних партій. Стратегічна гра, регіональній  та фінальний тури. Модератор, експерт.
2001 — ЮНІСЕФ в Україні, УДЦ ССМ, програма профілактики ВІЛ-інфекції серед молодих споживачів ін‘єкційних наркотиків. Учать у навчальних семінарах. Консультант / тренер, видання(у співавторстві) методичного посібника для соціальних працівників, що працюють за програмою.
2001 — 2000 — Організація та реалізація програми Соціальної служби для молоді Київської міської держадміністрації “Психолого-педагогічна допомоги родині”. Керівник програми, психолог.
1998 — 1999 — ООНСНІД в Україні. Керівник проекту з психосоціального консультування, пов‘язаного з тестуванням на ВІЛ-інфекцію.
1998 — ООНСНІД країн Середньої і Центральної Азії. Міжнародний консультант з профілактики ВІЛ/СНІДу, Проведення оперативної оцінки ситуації, проведення навчальних семінарів/тренінгів.
1997 — 2001 — Український Державний центр соціальних служб для молоді, консультант з розробки та практичної реалізації програм профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі. Викладач / тренер, проведення навчальних семінарів тренінгів за програмами.
1997 — Міжнародний практичний семінар з психологічної підтримки людей, що живуть  з ВІЛ/СНІД. Львів (Україна), Саратов (Росія). Учасник, викладач / тренер.
1997 — 2001 — Інститут Соціальної і політичної психології АПН України. Старший науковий співробітник лабораторії соціальної психології особистості. Дослідження проблем реабілітації особистості після психотравми.
1996 — 1997 — Проведення навчальних семінарів з профілактики ВІЛ/СНІД серед уразливих груп молоді України (Харків, Одеса), Молдови (Кишинів), Білорусі (Світлогорськ) консультант/викладач/ тренер.
1996 — 2001 — Соціальна служба для молоді м. Києва. Розробка та реалізація програм соціальної та психологічної допомоги молоді. Координатор програм. Психологічне супроводження соціальних працівників служби, проведення тренінгів з розвитку комунікативних навичок, вирішення конфліктних ситуацій, подолання стресів.
1995 — 1997 — Київський військово-гуманітарнтй інститут МО України. Доцент кафедри загальної і практичної психології. Розробка та впровадження спецкурсу з психофізичної саморегуляції та подолання стресів, проведення практичних занять тренінгів.
1995 — 1997 — Інститут психології АПН України. Старший науковий співробітник лабораторії психологічної реабілітації особистості. Дослідження проблем реабілітації особистості після психотравми.
1994 — 1995 — Медичний інститут Української асоціації народної медицини. Доцент кафедри філософії і психології. Розробка та реалізація програми курсу загальної психології. Розробка спецкурсу з основ психофізичного розвитку особистості.
1992 — 2001 — Український Центр профілактики і боротьби із захворюванням СНІД. Клінічний психолог. Розробка та реалізація Програми психосоціальної допомоги  при ВІЛ/СНІД в Україні.
1980 — 1994 — Київський інститут легкої промисловості, Центр Гуманітарної освіти НАН України. Старший викладач, доцент.

Наукова робота:
З 1977 Опубліковано понад 80 наукових робіт з проблем філософії, психології, психосоціальних проблем ВІЛ/СНІД.

Нагороди:
1981 — Вчена ступінь — Кандидат філософських наук
1988 — Доцент по Кафедрі філософії  НАН України
1977 — Червоний Диплом. Київський Державний університет ім. Т. Г. Шевченка.

Освіта:
1977 — 1980 — Аспірантура. Київський Державний університет ім. Т. Г. Шевченка, філософський  факультет.
1972 — 1977 — Вища освіта. Київський Державний університет ім. Т. Г. Шевченка, філософський  факультет. Викладач філософських дисциплін.

— Фірма “Радіоком” . Психологичне супроводження діяльності операторів.
— Фірма “Київ-Трейд-Каліфорнія” . Психологічне супроводження. Робота з персоналом. Психодіагностика, вирішення конфліктних ситуацій.
— Збірна команда України з боксу. Психологічна підготовка до участі у першості світу з боксу. Розробка та реалізація програми психологічної допомоги спортсменам в умовах змагань і учбово-тренувальних зборів.

1998 — Передвиборча кампанія кандидата  у депутати Верховної ради України Голови національного комітету молодіжних організацій України Володимира Рябіки. Член команди, психолог.
1997 — Профсоюз працівників залізничного транспорту і будівництва Украины. Тренер, підготовка персоналу до работи у конфліктних та кризових ситуаціях.
1997 — Фірма “Радіоком”. Психологичне супроводження діяльності операторів.
1996 — Фірма “Київ-Трейд-Каліфорнія”. Психологічне супроводження. Робота з персоналом. Психодіагностика, вирішення конфліктних ситуацій.
1990 — Бердянський турбонансосний завод. Проведення тренінгів з керівним персоналом.
1990 — Київська телефонна станція. Робота з персоналом, терапія стресів, конфліктів.